Kuchař/ka do Restaurace Golf Resort, Ropice

Jsi gastro nadšenec a máš touhu se neustále zlepšovat?

Je pro tebe gastronomie nejen práce, ale i koníček?

Máš rád výzvy, baví Tě neustále se posouvat vpřed?

Pak hledáme právě Tebe!

Náplň práce:

  • samostatná příprava pokrmů,
  • aktivní podílení na sestavování a úpravě pokrmů,
  • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů.

Požadujeme:

  • samostatnost, zodpovědnost a pracovitost,
  • aktivní přístup k práci, důslednost a kvalitu,
  • zájem o aktuální gastro trendy,
  • vyučen/a v oboru nebo praxi v oboru.

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr nebo dohodou,
  • možnost přesčasů,
  • příplatky za odpolední a noční směny a za práci o sobotách, nedělích a svátcích, příplatek za práci přesčas (v případě přesčasů)
  • zaměstnanecké benefity:
    • příspěvek na penzijní spoření 700,- Kč/měsíc,
    • 5 dnů dovolené navíc,
    • příspěvek na stravování,
    • poskytování rekondičně-rehabilitační péče,
    • zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákupu zdravotních doplňků v hodnotě 5.000,- Kč apod.
  • mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky.

Předpokládaný nástup:

ihned nebo dle dohody.

Své životopisy zasílejte e-mailem na:

info@restauracenagolfu.cz

nebo renata.di-giustova@trz.cz

Tel. 737 617 850 – p. Michal Górecki, vedoucí Restaurace Golf Resort, Ropice.

Tel. 558 532 812, 702 191 596 – Ing. Renata Di-Giustová.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodů kdykoli v jeho průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely tohoto výběrového řízení v souladu s platnými právními předpisy a budou zpřístupněny pouze pracovníkům oddělení platového a personálního a členům výběrové komise.