Kuchař/ka do Hlavní kuchyně

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/ka – třísměnný provoz.
Místo výkonu práce – areál Třineckých Železáren, a. s. – Třinec.

Náplň práce:

  • Řádná příprava teplých a studených pokrmů,
  • zajišťování chodu kuchyně dle pokynů šéfkuchaře,
  • zodpovědnost za dodržování stanovených postupů,
  • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů.

Požadujeme:

  • Samostatnost, zodpovědnost a pracovitost,
  • férové jednání a týmovost,
  • vyučen/a v oboru nebo praxi v oboru,
  • ochotu učit se novým věcem, iniciativu, kreativitu.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr,
  • pracovní doba 7,5 hodin/den,
  • třísměnný provoz,
  • možnost přesčasů,
  • příplatky za odpolední a noční směny a za práci o sobotách, nedělích a svátcích, příplatek za práci přesčas (v případě přesčasů),
  • 5 dnů dovolené navíc,
  • příspěvek na stravování,
  • mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky,
  • zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákupu zdravotních doplňků v hodnotě 5.000 Kč apod.,
  • poskytování rekondičně-rehabilitační péče,
  • příspěvek na penzijní připojištění 700 ,- Kč/měsíc.

Předpokládaný nástup:
ihned nebo dle dohody.

Své životopisy zasílejte e-mailem na monika.kicmer@trz.cz nebo prace@gastrosluzby.cz

Tel. 558 536 087, 606 030 800 – Monika Kičmer, vedoucí hlavní kuchyně.

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodů kdykoli v jeho průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely tohoto výběrového řízení v souladu s platnými právními předpisy a budou zpřístupněny pouze pracovníkům oddělení platového a personálního a členům výběrové komise.