Elektro – údržbář na hlavní pracovní poměr – areál TŽ

Do Třineckých gastroslužeb – areálu TŽ přijmeme elektro – údržbáře na HPP na ranní směny od 6 – 14 hod. V této nestabilní době nabízíme jistotu a zázemí jedné z největších gastronomických společností.

V případě potřeby zajistíme odbornou způsobilost podle vyhlášky 50/1978 Sb § 6.

Náplň práce:

  • Nabízíme stabilní, rozmanitou a atraktivní práci na údržbě elektrozařízení dle potřeby v jednotlivých provozovnách Třineckých gastroslužeb, s.r.o.

Požadujeme:

  • aktivního řidiče s řidičským oprávněním skupiny B,
  • pracovitost,
  • zodpovědnost.

Nabízíme:

  • Nástupní plat dle praxe.
  • 25 dní dovolené.
  • Podnikové stravování.
  • Zaměstnanecké benefity: příspěvek na penzijní spoření 600,– Kč/měsíc, poskytování rekondičně-rehabilitační péče, zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákupu zdravotních doplňků v hodnotě 3.700,– Kč apod.
  • Mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky.

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: roman.lasota@trz.cz,
Bc. Roman Lasota, MBA –  vedoucí technického rozvoje a údržby – 725 528 034