Elektro-údržbář plný úvazek – TŘINEC

v areálu TŘINECKÝCH ŽELEZÁREN, a.s., místo výkonu práce – Třinec

Hledáme kolegu/kolegyni provozního elektrikáře s odbornou způsobilostí podle vyhlášky 50/1978 Sb § 6, v případě § 5 zajistíme zvýšeni odbornosti. Pracovní doba na ranní směny od Po – Pá od 6°° – 14°° hod. Práce na údržbě elektrozařízení dle potřeby v jednotlivých provozovnách Třineckých gastroslužeb, s.r.o.. Požadujeme aktivního řidiče s řidičským oprávněním skupiny B.

Náplň práce:

  • Údržba strojního zařízení,
  • údržba sociálního zařízení,
  • dodržování a kontrola hygienických a bezpečnostních předpisů.

Požadujeme:

  • Samostatnost, zodpovědnost a pracovitost,
  • férové jednání a týmovost.

Nabízíme:

  • Hlavní pracovní poměr,
  • pracovní doba 7,5 hodin/den,
  • ranní směny,
  • možnost přesčasů,
  • příplatky za odpolední a noční směny a za práci o sobotách, nedělích a svátcích, příplatek za práci přesčas (v případě přesčasů)
  • zaměstnanecké benefity:
    • příspěvek na penzijní spoření 700,- Kč/měsíc,
    • 5 dnů dovolené navíc,
    • příspěvek na stravování,
    • poskytování rekondičně-rehabilitační péče,
    • zaměstnanecký benefit na čerpání služeb z oblasti sportu, nákupu zdravotních doplňků v hodnotě 5.000,- Kč apod.
  • mimořádné odměny a podíly za hospodářské výsledky.

Předpokládaný nástup:

  • Ihned/dle dohody.

V případě zájmu pošlete svůj životopis na e-mail: roman.lasota@trz.cz
Bc. Roman Lasota,  vedoucí technického rozvoje a údržby – 558532432, 725528034

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodů kdykoli v jeho průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely tohoto výběrového řízení v souladu s platnými právními předpisy a budou zpřístupněny pouze pracovníkům oddělení platového a personálního a členům výběrové komise.