Brigáda – dohoda o provedení práce – Prodavač/ka v kantýně, Vratimov

Do naší provozovny v areálu obchodní společnosti – kabelové a elektrické systémy spol.s r.o. ve Vratimově hledáme pracovníka na pracovní pozici Prodavač/ka v kantýně.

Vhodné i pro studenty, osoby v důchodu, osoby na rodičovské dovolené atp.

Požadujeme:

  • příjemné vystupování a dobré komunikační dovednosti,
  • zodpovědnost, pečlivost,
  • věk minimálně 18 let.

Náplň práce:

  • prodej zboží a výrobků v kantýně,
  • regenerace a výdej teplých jídel,
  • výdej a příjem hotovosti,
  • úklid kantýny,
  • dodržování procesů v rámci hygieny a BOZP.

Nabízíme

  • dohoda o provedení práce nebo pracovní činnosti,
  • pouze ranní směny od pondělí do pátku.

Více informací o pracovní pozici na

tel. +420 725 597 707 – Ing. Marcela Dolníková, email: jakl@gastrosluzby.cz

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodů kdykoli v jeho průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely tohoto výběrového řízení v souladu s platnými právními předpisy a budou zpřístupněny pouze pracovníkům oddělení platového a personálního a členům výběrové komise.