Brigáda – dohoda o provedení práce – Prodavač/ka v kantýně, Dobrá

Do naší provozovny v areálu obchodní společnosti VÚHŽ, a.s. Dobrá hledáme pracovníka na pracovní pozici Prodavač/ka v kantýně.

Vhodné i pro studenty, osoby v důchodu, atp.

Požadujeme:

  • příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti,
  • zodpovědnost, pečlivost,
  • věk minimálně 18 let.

Náplň práce:

  • prodej zboží a výrobků v kantýně,
  • výdej teplých jídel,
  • výdej a příjem hotovosti,
  • dodržování procesů v rámci hygieny a BOZP.

Nabízíme

  • dohoda o provedení práce,
  • pracovní doba 7,5 hod/den,
  • pracovní doba od 06:00 – 14:00 hodin,
  • zástup za dovolené v období od června do srpna 2024.

Předpokládaný nástup:

červen 2024 nebo dle dohody.

Více informací o pracovní pozici na

tel. 558 533 868 nebo 734 373 093 – Petra Hýblová, email: petra.hyblova@trz.cz

Zaměstnavatel si vyhrazuje právo výběrové řízení i bez uvedení důvodů kdykoli v jeho průběhu zrušit nebo nevybrat žádného z uchazečů.

Poskytnuté osobní údaje budou zpracovávány výhradně pro účely tohoto výběrového řízení v souladu s platnými právními předpisy a budou zpřístupněny pouze pracovníkům oddělení platového a personálního a členům výběrové komise.