Gastroslužby Třinec

icon_svatba

Svatební hostiny

icon_firemniakce

Firemní akce

icon_splecneskeakce

Společenské akce

icon_venkovnicatering

Venkovní catering

Svatby

Využijte našeho týmu profesionálů. Zajistíme vám svatební catering podle vašich představ. Společně sestavíme pestré svatební menu a raut z tradičních i netradičních specialit. Navíc vám zajistíme tu nejkvalitnější obsluhu.

Velmi žádaným a oblíbeným místem pro konání svatby v Beskydech je Penzion Mlýn Ropice, který spadá pod Třinecké gastroslužby. Okolí penzionu vytváří kouzelné a zároveň diskrétní prostředí pro váš šťastný den.

Detaily ohledně volných termínů, občerstvení a celkového průběhu svatby s vámi probere zde.

Pokud plánujete hostinu pro velký počet lidí, ideálním místem může být sál v kulturním domě Trisia v Třinci s kapacitou až 300 osob, kde je k dispozici také restaurace Trisia  s kapacitou 48 míst + 16 míst v banketce. Restaurace se vám kromě svatebního občerstvení postará i o dekoraci svatební tabule a výzdobu prostoru.

bg_catering_fot

Společenské a soukromé akce

Jídlo patří ke společenským akcím stejně jako hudba a tanec. Proto se pravidelně účastníme několika významných společenských událostí jako firma zajišťující catering. Naše výrobky, studený a teplý raut můžete ochutnat například na plese Třineckých železáren nebo na Královně oceli.

Nabízíme vám uspořádání cateringu formou rautu, připravíme chutný sváteční oběd, odpolední občerstvení u kávy a dezertu,